Сторінка 10. Психотерапевти в Києві

Надежда
Консультировались с мужем у Марии Николаевны. У нас было много проблем, терапия давалась сложно. Но врач - профессионал. Мы постепенно справились со сложностями.
05 січня '17 г.
Сергей
Никогда к психотерапевтам не обращался, и когда меня направили, то попал на лечение к Ясной. Очень рекомендую Анну Владимировну, она настоящий профессионал своего дела. Лечение у нее было интересным и эффективным, намного лучше и увереннее себя чувствую.
12 січня '17 г.
Валерий
Разговоры с ней как бальзам на душу. Врач, который лечит словом.
19 червеня '16 г.
Лина
Посещала груповую терапию. Очень довольна результатом.
18 серпня '16 г.
Аркадий
Спасибо Вам за лечение, Елена Александровна. Жалею не обратился к Вам раньше и потратил много денег на других псевдо "специалистов".
21 травня '16 г.
Карина
Было очень приятно получить такую искренню поддержку и участие. Вот что значит профессиональная помощь от неравнодушного человека
05 липня '16 г.
Психолог, психотерапевт
Київ вул. Композитора Мейтуса, 5 р.Голосіївський
Психолог, психотерапевт
Київ вул. Композитора Мейтуса, 5 р.Голосіївський
Арт-терапевтка, КПТ-тренерка, Практичний психолог, дитячий психотерапевт
Я психологиня, aрт-терапевткa, працюю з дорослими, підлітками, пaрaми, бaтьками, веду групи підтримки. Багато працюю з психологічними травмами у дорослих, підлітків та дітей Це про травми розвитку, які суттєво впливають на нaше життя, наші вибори, почуття, стреси, птср й ін. Для мене особисто найкращим результатом терапії є полегшення, коли мій клієнт може усвідомити, що з ним відбувається, що його почуття нормальні і що його стан не безнадійний, і що він має право на набагато більше, ніж здавалось, і терпіти зовсім не обов’язково. А ще терапія це про підтримку, коли є хтось, хто вислухає, без критики, оцінки, допоможе розібратись і прийняте своє унікальне і важливе рішення та пережити почуття, пов’язані з цим рішенням чи обставинами в житті.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Психолог, психотерапевт, регресолог, психіатр
Клінічний психолог, фахівець з патодіагностики, гештальт-терапевт
Київ Русанівська набережна, 16 р.Дніпровський
Психотерапевт, психолог
Спеціаліст займається індивідуальним та сімейним психологічним консультуванням. Приймає пацієнтів із депресією, панічними атаками, фобіями. Працює з проблемами у сімейних відносинах, з проблемами у відносинах батьків та дітей. Лікує генералізований тривожний розлад.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Псіхотерапевт в клієнт-центрованому підході
Спеціаліст займається індивідуальною психотерапією. Допомагає вирішити особистісні проблеми (невпевненість у собі, занижена самооцінка, складнощі у взаєминах, вікові кризи). Працює з важкими психотравмами, сімейними проблемами та психологічними конфліктами.
Психотерапевт
Психолог
Викликати лікаря додому
Психіатр
Лікар займається діагностикою та лікуванням психічних захворювань. Проводить диференційну діагностику патологій, патопсихологічне тестування. В роботі використовує медикаментозну терапію, поведінкову психотерапію. Лікує депресію, шизофренію, панічні атаки, фобії, психічні порушення в клімаксі.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-05-18
Консультація онлайн 2000