Сторінка 294. Приватні лікарі в Києві

Стоматолог
Аверченко Микола Васильович - лікар-стоматолог 1 категорії з досвідом роботи з 2005 року. Володіючи великими знаннями і багаторічним стажем, він успішно проводить лікування різних стоматологічних захворювань. Працює в клініці "Оксфорд Медікал", де забезпечує пацієнтам високоякісну і професійну стоматологічну допомогу. Якщо вам потрібна кваліфікована стоматологічна допомога, запишіться на прийом до Аверченка Миколи Васильовича!
Реабілітолог
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-09-27
Косметолог
Якщо ви ще не готові до інєкцій краси, то косметолог Валентина підбере найбільш ефективні безін’єкцій методи лікування. Зможе вилікувати висипання та пігментацію. Провести доглядову процедуру по типу Вашої шкіри після якої Ви зможете довго насолоджуватись якістю шкіри. А якщо Ви втомились постійно голитись, то наш косметолог проведе Вам курс лазерної епіляції та подарує гладеньку шкіру.
Стоматолог-терапевт
Чому я працюю лікарем? Служіння і допомога людям приносить мені найбільше задоволення. Мій найкращий результат – Ваша щира посмішка!
Стоматолог, ортопед, терапевт
Чому я працюю лікарем? Бути стоматологом – це не просто точно поставити діагноз та полікувати зуби. Це не просто поставити пломбу.Бути стоматологом – це лікувати розмовою, допомагати пацієнтам відчувати себе більш впевненими, дарувати їм усмішки мрії
Гігієніст
Чому я працюю лікарем? Я працюю лікарем стоматологом, оскільки з дитинства мене цікавила медицина та здоров'я людей. Один з ключових аспектів, що привернув мене до стоматології, – це науковий інтерес. Мене завжди захоплювали дисципліни, такі як анатомія, біологія та математика. Стоматологія поєднує в собі ці наукові області, що дозволяє мені застосовувати свої знання на практиці та постійно вдосконалювати свої навички. Працюючи стоматологом, я маю можливість постійно навчатися новим методом лікування та новітнім технологіям, які з'являються в цій галузі. Це забезпечує безперервний процес професійного розвитку, що дуже стимулює і мотивує мене. Я отримую задоволення від творчого підходу до розв'язання стоматологічних проблем та створення індивідуальних планів лікування для кожного пацієнта.
Уролог-андролог
Педіатр
Записатися на прийомЗа місяць записан 1 пацієнт
Алерголог, імунолог, педіатр
Стоматолог-ортопед
Дмитро Васильович Горін – стоматолог-ортопед із більш ніж 18-річним досвідом. Закінчив Київський медичний університет УАНМ. Чинний член Асоціації стоматологів України. Спеціалізується на відновленні зубного ряду, незнімному та знімному протезуванні, а також лікуванні захворювань щелепно-лицьової системи. Пройшов численні курси та семінари, включаючи міжнародні конгреси з імплантології та естетичної стоматології.