Кіцак Світлана Григорівна

Косметолог
Лікар-косметолог, фахівець в області апаратної та класичної косметології, володіє методиками лазерної косметології (E-light, омолодження, IPL, ELOS епіляція та ін.), Ін'єкційних методик корекції зморшок, контурної пластики, біоревіталізація, а також методиками епіляції і депіляції (фотоепіляція , воскова, шугарінг, ЕЛОС).

Ярослава
Я не вперше у Світлани на процедурах, тому знаю про її високу кваліфікацію. До речі, багато її пацієнтів теж добре відгукуються про роботу Кицак, а деякі взагалі на кілька тижнів бронюють собі час, щоб потрапити до неї на прийом.
Хороший доктор. Внимательна и вежлива, с пониманием относится к пациентам. Рекомендую ее как хорошего врача.
Вероника
Я в восторге! Прохоила курс лазерной эпиляции у Светланы Игоревны. Результат поразил, а и врач — приятнейшая женщина. Буду рекомендовать подругам.

• 2007 р. — Медичний коледж за спеціальністю «Лікувальна справа».

• 2010 р. — курси озонотерапії;
  • 2011 р. — «Класична та апаратна косметологія»;
  • 2011 р. — «Інтимна депіляція та дизайн зони бікіні»;
  • 2011 р. — «Ін'єкційні методи мезотерапії та біоревіталізації»;
  • 2010 р. — курси озонотерапії;
  • 2011 р. — «Класична та апаратна косметологія»;
  • 2011 р. — «Інтимна депіляція та дизайн зони бікіні»;
  • 2011 р. — «Ін'єкційні методи мезотерапії та біоревриталізації».