Сторінка 3 Виклик кардіолога додому в Києві

Невролог
Викликати лікаря додому
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні неврологічних захворювань. Приймає пацієнтів з міжхребцевими грижами, протрузіями, вегетосудинною дистонією, остеохондрозом, гіпертонічною хворобою, підвищеною тривожністю і нервозністю, панічними атаками і епілепсію.
Викликати лікаря додому
Сімейний лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні найбільш поширених захворювань внутрішніх органів у дорослих та дітей, використовуючи сучасні методи профілактики, діагностики, лікування та реабілітації різних захворювань відповідно до принципів доказової медицини.
Викликати лікаря додому
Лікар проводить профілактику всіх можливих порушень стану здоров'я, первинну діагностику, супровід та лікування найбільш поширених захворювань органів та систем. Також проводить первинну діагностику та офтальмологічне огляд, офтальмоскопію та отоскопію для діагностики захворювань системи ЛОР органів.
Викликати лікаря додому
Чому я працюю лікарем? Професія лікаря дає можливість приносити користь суспільству, робити людей здоровішими та щасливішими.
Викликати лікаря додому
Чому я працюю лікарем? Ще з дитинства я вирішила, що буду лікарем. Завжди цікавила наука та те, як працює наш організм. Володіючи знаннями у медичний сфері, я розумію, що можу допомагати людям розширювати розуміння про свій організм, лікувати патології, розвивати науку і вносити вклад у медичні досягнення, які з кожним роком будуть тільки покращувати якість нашого життя.
Консультація Только онлайн - 350
Терапевт, УЗД-фахівець, кардіолог
31 рік досвіду
Викликати лікаря додому
Лікар надає широкий спектр послуг в області терапії. Лікує атеросклероз, ішемічну хворобу серця, гіпертонічну хворобу, бронхіт і гастрит. Проводить електрокардіографію, ультразвукове дослідження органів малого таза, черевної порожнини і щитовидної залози. Займається оформленням лікарняних листів і довідок для відвідування басейну.
Сімейний лікар, кардіолог
Викликати лікаря додому
Лікар займається виявленням та терапією захворювань органів дихальної, серцево-судинної і травної систем. Здійснює прийом дорослих і дітей. Виконує добове моніторування артеріального тиску та електрокардіографію. Лікує ангіну, бронхіт, грип, риніт, гіпертонічну хворобу, ішемічну хворобу серця та серцеву недостатність.
Кардіолог, невропатолог
Викликати лікаря додому
Лікар займається лікуванням хворих з постінфарктним станом, тромбоемболією легеневої артерії, гострими та хронічними порушеннями ритму, із серцевою недостатністю. Проводить лікування мігрені, біль у спині, неврозу, остеохондрозу, радикуліту.
Викликати лікаря додому
Лікар проводить амбулаторний прийом пацієнтів із захворюваннями внутрішніх органів. Лікує гостру респіраторну вірусну інфекцію, риносинусит, пневмонію, бронхіт та бронхіальну астму, цистит, гастрит, остеохондроз та СOVID-19. Консультує з питань вакцинації.