Лікарі дерматологи (Дерматовенеролог) в Києві (метро Берестейська)

Ростислав
Юрій Степанович - прекрасний лікар. Професійний, привітний. Був у нього на огляді вже два роки поспіль для профілактичної перевірки. Аналізи здаються швидко, результати радують. Дуже рекомндую!
21 червеня '19 г.
Опанасенко Юрий Степанович - опытный и очень приятный врач, можно обращаться к нему даже с самыми деликатными вопросами.
23 березеня '17 г.
Игорь
Обратился к нему со своим деликатным вопросом – и он помог. У меня прямо камень с души упал. Думал, что у этой проблемы нет решения. Уважаемый Юрий Степанович! Вы меня спасли!
11 грудня '16 г.
Валерий
Был у него два раза, получил бесценную помощь, считаю что нашел подходящего доктора
28 серпня '16 г.
Дерматовенеролог, Уролог, андролог
Лікар-дерматовенеролог, уролог, спеціалізується на діагностиці, лікуванні інфекцій, що передаються статевим шляхом, а також шкірних хвороб, інфекцій сечовидільної системи. Звертатися до лікаря Опанасенко необхідно при різних виділеннях зі статевих органів у чоловіків, при висипаннях на шкірі, при свербінні, палінні під час сечовипускання, неприємні відчуття під час статевого акту. Також Юрій Степанович займається питаннями чоловічого безпліддя, лікує еректильну дисфункцію і інші патології. Має авторські напрацювання, займається профілактикою захворювань, застосовує індивідуальний підхід до пацієнтів.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.3
Консультація от 500