Сторінка 2. Стоматологи у Херсоні

Евгений
Отличный специалист! Сначала боялась обращаться к врачу, но зря. Все хорошо!!!
02 серпня '16 г.
Ангелина
Чистила зубы от камня. Не больно и результат отличный.
21 вересня '16 г.
Григорий
Выполняла мне отбеливание зубов. Приветливый человек и хороший доктор.
01 травня '16 г.
Саша
У меня был сложный случай, но доктор справилась на отлично.
25 липня '16 г.
Слава
Красивой улыбкой обязана доктору. Спасибо!
21 вересня '16 г.
Анатолий
Обращался за помощью. Теперь я могу жевать)
28 вересня '16 г.
Стоматолог
Доктор Головко Олена Михайлівна спеціалізується в області стоматології. Проводить прийом пацієнтів, здійснює обстеження зубів і становить схему лікування. Головко О.М. займається усуненням профільних захворювань, в тому числі карієсу і пародонтиту. Надає послуги установки високоякісних і сучасних пломб, видаляє зубний камінь. Також консультує пацієнтів щодо профілактики хвороб зубів і порожнини рота.
Стоматолог
Доктор Гуржій Олена Михайлівна спеціалізується в області стоматології. Лікар проводить консультації пацієнтів і призначає схему лікування. Гуржій Е.М. проводить терапевтичне лікування зубів (в тому числі карієсу і пульпіту), ясен, надає послуги видалення зубного каменю, пломбування кореневих каналів і зубів із застосуванням сучасних склоіномірні і фотополімерних пломб. Здійснює також відбілювання зубів ..