Гінекологи у Херсоні

София
Проводила лечение менструальных нарушений. Спасибо за высокий уровень профессионализма.
21 серпня '16 г.
Кристина
Прекрасный врач, грамотная. Мне ее рекомендовали знакомые. Я довольна выбором доктора.
05 серпня '16 г.
Лидия Львовна это замечательный человек и незаменимый специалист, побольше бы было таких врачей как она!
10 травня '17 г.
Влада
Высокий уровень специалиста!
04 жовтня '16 г.
Оля
Консультировалась по вопросам бесплодия. Прекрасный специалист.
08 вересня '16 г.
Полина
Длительное время я мучилась от воспаления. Предыдущий доктор, меня кормила то одними, то другими таблетками, результатов - ноль. Когда мне надоело выбрасывать на ветер деньги, я решила сменить врача, через подруг нашла Викторию Евгеньевну. Ее все очень хвалят, и я решила, что она сможет мне помочь. Благодаря ее лечению, воспаление быстро прошло, на последней проверке анализы были в порядке. Спасибо.
30 листопада '-1 г.
Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог
21 рік досвіду
Світлана Вікторівна спеціалізується в області гінекології, акушерства, репродуктології. Займається діагностикою та терапією різних інфекцій статевих органів, дисгормональних патологій шийки матки і молочних залоз, ендометріозу, новоутворень матки, гормональних і клімактеричних порушень, безпліддя. Проводить корекцію порушень роботи щитовидної залози. Здійснює індивідуальні підбір методів контрацепції.
Гінеколог
Віталій Анатолійович Санін спеціалізується на лікуванні інфекцій і запальних захворювань статевих органів, патологій шийки матки. Лікар проводить оперативне і медикаментозне лікування доброякісних і злоякісних новоутворень. Займається терапією ендометріозу і ендокринних порушень діяльності внутрішніх статевих органів. Проводить лікування порушень менструального циклу та безпліддя.
Гінеколог
Василь Іванович спеціалізується в області гінекології, акушерства, репродуктології та ультразвукової діагностики. Займається лікуванням захворювань шийки матки. Проводить кольпоскопію, УЗД, лапароскопію. Володіє технікою лазеротерапії. Займається пластичними операціями на зовнішніх статевих органах. Виконує різні порожнинні гінекологічні операції. Лікар дає консультації з планування сім'ї, підготовки до вагітності та пологах. Лікує інфекції, що передаються статевим шляхом, і безпліддя.
Гінеколог
Лариса Костянтинівна спеціалізується в області гінекології. Проводить терапію гострих запалень і хронічних захворювань органів малого таза різної етіології. Займається виявленням і виправленням гормонального дисбалансу, нормалізацією місячного циклу. Консультує пацієнтів з доброякісними і злоякісними новоутвореннями матки, піхви, яєчників. Підбирає шляху лікування безпліддя.
Акушер-гинеколог
Валентина Ивановна занимается диагностикой и терапией эрозии и дисплазии шейки матки, заболеваний, передающихся половым путем. Корректирует гормональный фон и нарушения менструального цикла. Консультирует по вопросам подбора средств контрацепции, планирования беременности, подготовки к родам, лечения бесплодия. Проводит профилактические осмотры, кольпоскопию.
Гінеколог-ендокринолог, гінеколог, Ендокринолог
Лікар першої категорії, член Української Асоціації менопаузи, андропаузи та захворювань кістково-м'язової системи, член Українського Товариства фахівців з імунології, алергології та іммунореабелітаціі, член Асоціації акушерів-гінекологів України. Консультує в області ендокринної гінекології. Пропонує професійну допомогу в лікуванні гормональних порушень, запальних захворювань органів малого таза і патологій шийки матки.
Херсон вул. Потьомкінська, 80 (кол. Карла Маркса)