Проктологи у Херсоні

Анастасия
Хороший доктор. Советую.
11 вересня '16 г.
Даниил
Доктор мне помог в моей проблеме. Спасибо.
04 липня '16 г.
Александр
Лечение болезней заднего прохода удовольствие не из приятных, тут важен такт и профессионализм проктолога. Всего этого не занимать Гнатовскому, у которого я лечился по совету знакомого. Остался доволен, спасибо!
11 лютого '17 г.
Добрый день! Хочу выразить огромную благодарность врачу-проктологу Роману Александровичу. Высококвалифицированный врач, знает своё дело, общается вежливо, обходительно. Вы спасли моего мужа!!!! Огромное, Вам, спасибо! С уважением Анна.
22 березеня '18 г.
Дмитрий
Порядочный и квалифицированный врач
21 липня '16 г.
Александр
Помогла мне вылечить геморрой. Это прекрасный врач! Спасибо.
16 вересня '16 г.
Проктолог
Доктор займається діагностикою, терапією і профілактикою появи захворювань товстого відділу кишківника, заднього проходу і прилеглих органів. Допомагає пацієнтам при порушеннях дефекації, випадання кишки, свербінні і печінні в анальної області. Лікує абсцеси, свищі в параректальній області та інші патологій прямої кишки.
Хірург, Проктолог
У компетенції фахівця лікування геморою, тріщин прямої кишки, рання діагностика раку. Лікування анального свербежу, інфрачервона коагуляція, допплерівська дезартерізація HAL-RAR, лігування латексними кільцями, радіохвильова хірургія.