Дієтологи у Херсоні

Артем
Дуже професійний лікар! Нічого лишнього не призначає. Допомогла впоратися з хворобою.
30 листопада '-1 г.
Карина
Диетолог Елена Семеновна Некрасова подошла к вопросу моего похудения со всей ответственностью и знанием своего дела.Первым делом мы с ней сделали полное обследование моего организма. И лиш потом доктор составила план диетического питания с учетом всех моих потребностей.
06 липня '18 г.
марта
Под чутким руководством диетолога Некрасовой Елены Семеновны я на сторону здорогово питан я , отказалась от всей вредной еды.Всегда говорю себе “Ми то -что мы едим!”.Елена Семеновна при формировании диюеты для меня учла не только мой вес но и сферу моей деятельность, мои вкусовые предпочтения в еде , количество ккалорий которые я трачу в течения дня и ночи.Все довольно просто и эфективно.
12 липня '18 г.
Дієтолог, Гастроентеролог
Спеціаліст Некрасова Олена Семенівна - лікар з 11-річним стажем. Спеціалізується у сфері дієтології та гастроентерології. Доктор надає допомогу в складанні раціону харчування з урахуванням індивідуальних особливостей організму, смакових переваг, професії і способу життя пацієнта. Дієта призначається для профілактики загострень хронічної патології, а також лікування хвороб ендокринної, травної та серцево-судинної систем. Некрасова Е.С. допомагає позбутися від таких захворювань травного тракту, як запалення, виразкові ураження слизової органів шлунково-кишкового тракту, дискінезія жовчовивідних шляхів, дисбактеріоз, панкреатит та інших хвороб.