Анестезіологи у Херсоні

Богдана
Хорошо, что у нас пациентов есть возможность выбирать себе врачей. После горького опыта по вопросам анестезии я обращаюсь только к Киданову Олегу. Он опытный, высококвалифицированный специалист. Это лучший доктор в этой области.
17 липня '18 г.
Игорь
Когда мне делали сложную операцию на ЖКТ, Киданов Олег Вячеславович был моим анестезиологом. Свою работу врач сделал на отлично. Он был очень внимательным. Благодаря ему все прошло без сучка и задоринки.
30 червеня '18 г.
Анестезіолог
41 рік досвіду
Спеціаліст Киданів Олег В'ячеславович - лікар з 35-річним стажем роботи. Спеціалізується в області анестезіології та інтенсивної терапії. Володіє навичками проведення загального наркозу, регіонарної анестезії. Забезпечує безболісне виконання будь-яких хірургічних втручань, контролює життєво-важливі функції організму. В його обов'язки входить консультативна робота, передопераційний огляд, направлення на обстеження і встановлення операційного і анестезіологічного ризику.