Дерматологи у Херсоні

Жанна
Не хватает слов, чтобы выразить ей благодарность... Без преувеличений помогла избавиться от многих комплексов
01 вересня '16 г.
Денис
Мне посоветовали этого врача знакомые. Я доволен результатом.
08 вересня '16 г.
Дерматовенеролог
Спеціаліст в області дерматовенерології. Лікар вищої категорії, стаж роботи за фахом - 23 роки. Займається лікуванням всіх форм акне, гнійничкових утворень і свербежу. В роботі використовує сучасні методи терапії.
Дерматовенеролог, Косметолог
Дерматовенеролог Фесин Олена Юріївна спеціалізується на діагностиці та лікуванні шкірно-венеричних захворювань. Надає необхідну консультацію з питань шкірних і венеричних захворювань пацієнта, їх лікування та профілактики. Лікує екзему, псоріаз, акне, постакне, атопічний дерматит, гонорею, трихомоніаз. Усуває папіломи, родимки, бородавки, герпес. Займається лікуванням сифілісу, ВІЛ. Досліджує зв'язок виявлених захворювань з іншими патологіями, що протікають в організмі людини. Консультує пацієнтів після закінчення періоду лікування, дає рекомендації щодо недопущення повторення хвороби.