Андрологи у Херсоні

Павел
Спасибо за восстановлен мужской силы))) Результатом доволен.
29 червеня '16 г.
Кирилл Игоревич
После курса лечения чувствую себя хорошо. Спасибо за заботу.
06 вересня '16 г.
Виктор
Быстрая постановка диагноза, качественное лечение.
11 травня '16 г.
Виктор Петрович
Хороший доктор, знающий.
01 серпня '16 г.
Уролог, Андролог, Сексопатолог
Лікар-уролог, андролог, сексопатолог Завальний Сергій Валентинович спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань чоловічої статевої системи. Проводить консультацію з питань чоловічого здоров'я, надаючи всю вичерпну інформацію щодо психологічних і фізіологічних дисфункцій в організмі чоловіка. Спеціалізується на лікуванні аденоми простати, простатиті. Лікує чоловіче безпліддя і передумови, що можуть викликати його. Практикує андрогенітальним хірургію. Займається лікуванням онкоандрологіческіх захворювань. Досліджує ендокринні порушення в чоловічій статевій системі. Відповідає на питання щодо чоловічого клімаксу.
Психіатр, Сексопатолог-Андролог
Доктор Радевич Ігор Тадеушевич спеціалізується в області психіатрії та сексології. Проводить консультації на тему сексуального здоров'я і питань планування сім'ї, а також безпечної сексуальної поведінки. Надає послуги лікування сексуальних розладів у чоловіків і жінок, вирішує проблеми чоловічого безпліддя і патології статевого дозрівання у підлітків. Особливу увагу приділяє психічним і психологічним факторам в лікуванні сексуальних дисфункцій.
Херсон пр-т Ушакова, 67