Жуков Валерій Валентинович

Стоматолог-хирург, Челюстно-лицевой хирург
Лікар вищої категорії
Доктор медичних наук
Лікар стоматолог вищої кваліфікаційної категорії, доктор медичних наук, основним напрямком роботи є щелепно-лицьова хірургія. Спеціаліст міжнародного рівня в області: пьезо-, мікро- і пародонтальної хірургії, дентальної імплантації, кісткової пластики, м'якотканинних аугментации. Проводить зубозберігаючі операції і складне видалення зубів, двоетапну імплантацію зубів і пластику вуздечок мови і губ. Жуков Валерій Валентинович дійсний член асоціації стоматологів і імлантологов України

Надежда
Стоматолог может посоветовать как поступить в той или иной проблеме. Дал рекомендации, сказал, как нужно себя вести. Быстро все делает, качественно . В общем ,я довольна.Спасибо
Люда
Врач уделил максимально много времени моей проблеме - рассмотрел ее с нескольких сторон. Не пытался от меня отделаться, как все остальные врачи, а очень внимательно подошел. Я осталась очень довольна. Спасибо Валерию Валентиновичу.

• 2011 р. — "Підвищення кваліфікації в імплантології", Інститут прогресивних стоматологічних технологій;
  • 2014 р. — "Сучасні концепції як фактор успішного імплантологічного лікування", міжнародний конгрес Nobel Biocare World 2G;
  • 2015 р. — "Лоскути в імплантології. М'якотканинні аугментації. Пластика сосочків" Bioteck;
  • 2015 р. — «Протезування на імплантах», навчальний центр "Dentline";
  • 2016 р. — "Тотальне протезування і навантаження, навчальний центр «Dentline».

• Діючий член Асоціації імлантологів України.