Жигарев Юрій Олександрович

Інфекціоніст
Лікар вищої категорії
Кандидат медичних наук
Лікар-інфекціоніст, Жигарев Юрій Олександрович, веде консультативний прийом, проводить первинний огляд пацієнтів, призначає і коригує лікувальний план. Займається лікуванням таких інфекційних захворювань, як малярія, амебіаз, генітальний герпес, холера, коклюш, гепатити А, В, С та інших захворювання. Жигарев Ю. А. — кандидат медичних наук, має величезний успішний досвід у лікуванні інфекційних хвороб.

Андрей
08 травня '19р.
Благодарность доктору! Рекомендую всем в первую очередь как лекаря который лечит - и нетолько тело но и душу! Легче стало даже после одного разговора - а инфекцию у меня исключил
Лена
Жигарев Юрий Александрович очень хороший, грамотный специалист, только к нему. Болела дочь, был дисбактериоз. Благодаря доктору все прошло. Таких бы врачей да побольше.Спасибо вам большое.
Замечательный доктор и человек. Спасибо большое за помощь в трудной ситуации. Благодаря грамотности этого доктора и своевременно оказанной помощи я вернулась к жизни.Спасибо огромное Юрий Александрович

• Харківський державний медичний університет, лікувально-профілактична справа;
  • Науковий ступінь — Кандидат медичних наук.

• Член Асоціації інфекціоністів України;
  • Сертифікований член ISID International Society for Infectious Diseases та Міжнародного товариства професіоналів охорони здоров'я EpiCore.

Лікар займається лікуванням захворювань

• консультативний прийом;
  • огляд та вивчення анамнезу;
  • призначення та корекція лікування;
  • лікування захворювань;
  • лікування амебіазу;