Зеленчук Олег Валерійович

Серцево-судинний хірург
Кандидат медичних наук
Доктор Зеленчук Олег Валерійович проводить хірургічні операції для лікування серцево-судинної системи пацієнтів. Проводить передопераційні консультації пацієнтів, контролює процес відновлення в післяопераційний період. Стажувався за кордоном. Має ступінь к. М. Н. Автор 3 наукових публікацій.

Никольская Елена
Огромное спасибо за операцию моему мужу. Понимаю всю сложность проведенной операции . Огромное спасибо от всей нашей семьи !!!
Соня
Даже не знаю, как выразить благодарность за его работу, ибо она неоценима!
Алина
Большое СПАСИБО! за успешную операцию моей маме. Дай Бог здоровья этому хирургу.

• 2006 р. — Національний медичний університет імені О. О. Богомольця.
  • 2009 р. – Інтернатура за спеціальністю "хірургія" і Інституті хірургії та трансплантології ім. О. О. Шалімова;
  • Науковий ступінь — Кандидат медичних наук.

• 2010 р. — спеціалізація з серцево-судинної хірургії інституту ССХ імені Н. M. Амосова;
  • Стажувався в Балтійській клініці вен (Сертифікат з ендовенозного лазерного лікування вен і судинної ультрасонографії);
  • Брав участь у міжнародних європейських конгресах, присвячених серцево-судинній хірургії.

• Член Асоціації серцево-судинних хірургів України.