Загарийчук Ольга Владимировна

клиническая ординатура
аспирант
Викликати лікаря додому

Сніжана
Ольга Володимирівна дуже сподобалася як фахівець. Мені прийом сподобався, все по справі, конструктивно і зрозуміло. Дуже доступно і просто все пояснює, але при цьому не нав'язуючи своєї думки. Досить швидко вийшло встановити довірчі відносини.
Малюх Л.Б.
Дуже задоволена, планую повернутися. Дуже рекомендую, тому що вона дійсно професіонал. Можливо це моя суб'єктивна думка, але я дуже задоволена. Спілкуватися з нею, одне задоволення. Призначення ефективно допомагають у будь-якому випадку.

• 2014 р. — закінчила Буковинський державний медичний університет, спеціальність: лікувальна справа.
  • 2016 р. — закінчила інтернатури з психіатрії в Національній медичній академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика.
  • 2018 р. — закінчила клінічної ординатури з психіатрії в Національній медичній академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика.
  • 2018 р. — очний денний аспірант кафедри психіатрії, психотерапії та медичної психології.
  • 2018 р. — проходить програмне навчання з психотерапії в Московському гештальт інституті.

• 2018 р. — закінчила клінічну ординатуру з психіатрії в Національній медичній академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика.

• 2014 р. — член асоціації психіатрів України.

Додаткова інформація

• 2010 р. — закінчила повний курс навчання за програмою масаж в навчально-оздоровчому центрі Чжунь-Юань Цігун Чернівецької федерації у-шу та народної медицини.
  • 2019 р. — навчається на спеціалізації з клінічного гештальту в м. Києві.
  • Автор 45 публікацій, з яких психіатричний профіль – 8 (5 тез, 3 статті).
  • ORCID iD 0000-0003-4301-6611.
  • Щорічно виступає на міжнародних конференціях з психіатрії.

Лікар-психіатр надає послуги

• виписка направлень на госпіталізацію в психіатричний стаціонар, або клініку;
  • застосування теоретичних, клініко-психопатологічних, психо-діагностичних, клініко-анамнестичних, методів дослідження психічного стану;
  • ведення медичної документації;
  • корекція фармакотерапії;
  • виписка рецептів
  • індивідуальний підхід до лікування та реабілітації осіб з психічними розладами (складання індивідуальних програм);
  • формулювання та постановка клінічного діагнозу;
  • складання консультативного висновку лікаря-психіатра;
  • оцінка та аналіз результатів інструментальних методів досліджень;
  • аналіз ЕЕГ у пацієнтів з епілепсією;
  • невідкладна допомога;
  • в роботі використовує раціональну психотерапію, КПТ, гештальт.

Лікар — психіатр займається лікуванням захворювань

• шизофренія та інші переважно психотичні розлади (включаючи шизопатії, шизоафективні, маячні р-ди, гострі та транзиторні психотичні розлади, інші уточнені та неуточнені
  • психотичні порушення шизофренічного спектру);
  • кататонія (в результаті психічних розладів або викликанні вживанням психоактивних речовин);
  • афективні розлади (біполярний розлад 1 і 2 типу, або пов'язані з ним порушення, циклотимія, депресивні розлади, дистимічні р-ди, змішані тривожно-депресивні розлади та інші);
  • тривожні та пов'язані зі страхом розлади (генералізованні тривожні розлади, панічні розлади, агорафобія, специфічні фобії, соціально — тривожний розлад);
  • обсесивно-компульсивні та подібні розлади (ОКР, дисморфні розлади, іпохондрія, патологічне нагромадження, поведінкові розлади пов'язані з тілом: трихотиломанія та інші p-ди);
  • розлади пов'язані зі стресом (порушення адаптації, гостра реакція на стрес, ПТСР, тривалий розлад горя, реактивний р-д прихильності, порушення соціальної участі та інші р-ди);
  • дисоціативні розлади;
  • розлади харчування та харчової поведінки;
  • розлади фізіологічних отруєнь;
  • хвороба тілесного дистресу або тілесного хвилювання;
  • розлади, викликані вживанням психоактивних речовини або адиктивною поведінкою;
  • порушення імпульсного контролю;
  • порушення поведінки та дисоціальні розлади;
  • розлади особистості та пов'язані з ними риси;
  • парафілія;
  • симулятивні розлади;
  • нейрокогнітивні розлади;
  • психічні та поведінкові розлади, пов'язані з вагітністю, пологами та післяпологовим періодом;
  • психологічні та поведінкові фактори, які впливають на розлади і захворювання, класифіковані в інших розділах;
  • вторинні психічні та поведінкові розлади, пов'язані з розладами і захворюваннями, класифікованими в інших розділах;
  • інші уточненні психічні та поведінкові розлади;
  • психічних і поведінкових розладів, неуточнені.