Воробченко Євген Олексійович

Отоларинголог
Лікар вищої категорії
Лікар-отоларинголог вищої категорії. Консультативний прийом дорослих і дітей старше 3 років. Консервативне лікування гострої і хронічної патології ЛОР-органів: лікування гострого і хронічного отиту; риніту (алергічного, медикаментозного); гострого та хронічного тонзиліту, фарингіту; сенсоневральної приглухуватості; захворювань верхніх дихальних шляхів. Спеціалізується лікуванні дітей і дорослих по захворюваннях: гострого і хронічного отиту; риніту (алергічного, медикаментозного); гострого та хронічного тонзиліту, фарингіту; сенсоневральної приглухуватості; захворювань верхніх дихальних шляхів.

Дима
Мне у Воробченко понравилось лечиться. Индивидуальный подход, хорошее отношение и быстрое решение проблем со здоровьем. Спасибо, Евгений Алексеевич!
Рад, что обратился к отличному ЛОР-врачу! Воробченко все пояснил доступно о моем заболевании и о предстоящем лечении. Назначенный Евгением Алексеевичем курс терапии помог мне избавиться от неприятных симптомов и выздороветь.
Карина
Очень часто отмечала боль в горле при глотании, полоскала антисептиками, рассасывала таблетки. Обратилась за консультацией к отоларингологу, когда начался отек, трудно было глотать. Выполнили удаление миндалин, хотя раньше можно было избежать операции. Спасибо!
Быстро нашел подход к ребенку, хотя до этого мало кому удавалось расположить к себе моего малыша
Лікаря порекомендувала подруга. Тепер в нього лікується вся моя сім,я. Дуже уважний, професіонал, не займається просто викачкою грошей, як це часто буває в приватних клініках. Це перший лікар, про якого мені захотілося написати відгук.

• 1987 р. — закінчив медичний університет, за спеціальністю «Отоларингологія», кафедра ЛОР-захворювань.

• 2015 р. — ПАЦ з отоларингології, Українська військово-медична академія.
Схожі спеціалісти:
Отоларинголог, дитячий отоларинголог
Отоларинголог (дорослий і дитячий), Сурдолог, Слухопротезист
Отоларинголог, фоніатр, отохірурги, пластичний хірург