Василевська Юлія Віталіївна

Сімейний лікар
Лікар вищої категорії
Викликати лікаря додому
Лікар спеціалізується на діагностиці та комплексному лікуванні захворювань внутрішніх органів. Для уточнення діагнозу призначає лабораторні аналізи, УЗД внутрішніх органів, рентгенографію. При необхідності направляє на консультацію до суміжних фахівців. Лікує простудні захворювання, бронхіт, трахеїт, стенокардію, синдром хронічної втоми, цистит, анемію, гастрит.

Поляковы
Я відразу зрозумів, що маю справу з дуже грамотним фахівцем з великим досвідом. Під час прийому, отримавши кваліфіковану консультацію і чіткі відповіді, для себе вирішив що будемо лікувати нашу дитину тільки у цього лікаря. Рекомендую!
Анжела
Нас все влаштувало, все було так, як ми і очікували. Уважно і швидко оглянула, призначили лікування. Нам її рекомендували наші друзі, і ми тепер будемо рекомендувати! Нас вислухали, з увагою поставилася до дитини. Прийдемо ще!

• Київський медичний університет УАНМ (лікувальна справа).
  • 2001 р. — НМА ім. П.Л. Шупика, спеціалізація: сімейна медицина.

• 2001р - завершила інтернатуру за спеціальністю «Загальна практика-сімейна медицина» у Київській медичній академії післядипломної освіти ім. П.А. Щупика;
  • 2014 р – спеціалізація «Інфекційні хвороби» в Українській військово-медичній академії.
  • 2017 р. – пройшла курси тематичного удосконалення «Актуальні питання кардіології та ревматології у роботі лікаря загальної практики», в Українській військово-медичній академії;
  • 2019 р. підтвердження спеціалізації «Інфекційні хвороби», в Українській військово-медичній академії.
  • 2020р – підтвердження кваліфікаційної категорії (вища) в Українській військово-медичній академії.
  • 2021-ТУ «Актуальні питання імунопрофілактики».
  • 2021-ТУ «Актуальні питання інфекційних хвороб у практиці сімейного лікаря»
  • систематично вивчає вітчизняну та іноземну літературу та тематичні сайти;

Лікар надає послуги

• Формування та контроль виконання плану обстежень та лікування, аналіз результатів досліджень, призначення медичних препаратів та інших лікувальних заходів.
  • Надання медичної допомоги пацієнтам у невідкладному стані.
  • Координація роботи з іншими ланками медичної допомоги.
  • Консультування щодо здорового способу життя.
  • Проведення заходів щодо масової та індивідуальної профілактики інфекційних захворювань (Вакцинація).
  • Оцінка індивідуальних ризиків захворювань та консультування з профілактики. Розробка індивідуальних програм обстеження та спостереження за здоров'ям.
  • Динамічне спостереження за неускладненою вагітністю.
  • Здійснення медичного догляду за здоровою дитиною.
  • Координація та організація виконання лабораторних досліджень, проведення забору біологічного матеріалу.
  • Проведення лабораторних досліджень, зокрема з використанням швидких тестів
  • Безпосереднє>
Схожі спеціалісти:
Сімейний лікар, Дієтолог, Терапевт
Сімейний лікар, кардіолог, лікар функціональної діагностики
Сімейний лікар, Терапевт
Терапевт, Сімейний лікар