Варга Володимир Степанович

Отоларинголог
Лікар вищої категорії
Доктор Варга Володимир Степанович спеціалізується в отоларингології. Консультує в якості дитячого лікаря. Оглядає, проводить обстеження стану носових пазух за допомогою риноскопії, також використовує ларингоскопію. Ставить діагноз, призначає терапію при запальних і інфекційних недугах ЛОР-системи. Видаляє сторонні предмети з області носа, горла або вух.

Ярослава Рудюк
Очень долго искала вменяемого лора для своего хронического тонзиллита.Добавлю,что я ещё та трусиха насчёт врачей.С Владимиром Степановичем -легко лечиться,он Профессионал,да ещё и объясняет все толково и терпеливо.
Анастасия
Дети пробуют на вкус все подряд, а иногда могут запихнуть мелкие предметы даже в нос или в ухо. Так случилось и у нас - я сначала думала, что у сына насморк, а оказалось, что он засунул в нос пластиковый шарик. Владимир Степанович смог вынуть его быстро и безболезненно. Отличный врач.
Лина
Поразило удивительное сочетание профессионализма врача и искреннего неравнодушного подхода - с детьми скорее производит впечатление добродушного дядечки, в то же время в разговоре со мной - собранный, серьезный, грамотный
Кирилл
Интересно общаться с данным специалистом, я остался всем доволен.

• 1988 р. — Київський медичний інститут ім. академіка О.О. Богомольця;
  • 1989 р. — інтернатура по оториноларингології на кафедрі ЛОР — хвороб КМІ ім. Академіка О.О. Богомольця;
  • 1994 р. — клінічна ординатура в КНІІ Оториноларингології ім. професора А.С. Коломийченко.

• 2015 р. — курс підвищення кваліфікації;
  • регулярна участь в з'їздах отоларингологів України — 2 рази на рік, поточних тематичних семінарах з проблем риносинуситов, гострих і хронічних середніх отитів.

• Член суспільства оториноларингологів України.