Усова Маргарита Юріївна

Рентгенолог
Доктор Усова М. Ю. займається діагностикою захворювань і травм внутрішніх органів, суглобів, застосовуючи методику обстеження МРТ. Рентгенолог спеціалізується на діагностуванні стану здоров'я хребта, мозку головного і спинного, проводить рентген-дослідження для запобігання захворювань суглобів. Також здійснює процедуру ангіографії, виявляючи проблеми стану кровоносних судин і даючи можливість запобігти розвитку серйозних вад судин.

Вероника
Приятно побывать на МРТ у Маргариты Юрьевны. Она специалист высокой квалификации и просто замечательный человек.
Павел
Пришел на МРТ, исследование проводила Усова. Никаких вопросов – хорошее отношение, быстро провела и оформила результаты, доступно все объяснила и ответила на мои вопросы.

• Запорізький Державний Медичний Університет, медичний факультет, спеціальність "Лікувальна справа" (2002-2008 рр.)
  • Інтернатура: на базі Запорізького обласного шкірвендиспансеру при Запорізькому державному медичному університеті (2008-2010 рр.) за фахом дерматовенерологія

• 2011 р.- 2012 р. курси спеціалізації з рентгенології на базі кафедри променевої діагностики Запорізької медичної академії післядипломної освіти, отримала сертифікат лікаря фахівця з "Рентгенології"
  • 2013 р.- курси спеціалізації по магнітно-резонансної томографії на базі кафедри променевої діагностики Харківської медичної академії післядипломної освіти.