Усатий Геннадій Вікторович

Рентгенолог
Лікар Усатий Геннадій Вікторович спеціалізується в області рентгенографії. Проводить цифрове та плівкове рентгенографічне дослідження внутрішніх органів пацієнта. Спеціалізується на отриманні статичного зображення щодо внутрішнього стану легенів, шлунка, 12-палої кишки, серця, товстої кишки. Окремим профілем діяльності є проведення рентгену кісток черепа, хребта (його шийного відділу) та кісток загалом. Надає допоміжну консультацію пацієнту з приводу підвищеної температури тіла та локальних припухлостей та почервонінь. Окрім того, проводить рентгенографію зубів та їх протоків. Займається розшифруванням отриманих данних на плівці чи то в цифровому вигляді.

Роман
Добре, що я проходив рентгенологічне дослідження саме у Усатого. Більш досвідченого і компетентного діагноста годі і бажати. Дослідження провів швидко, грамотно і результативно. Знайшов причину мого захворювання, дякую!
Схожі спеціалісти:
Акушер-гінеколог, Репродуктолог, УЗД-діагност