Товпинец Олена Вікторівна

Дерматолог
Лікар вищої категорії
Лікар-дерматолог вищої категорії, займається лікуванням захворювань шкіри, профілактикою інфекційних або грибкових захворювань. У компетенції фахівця дерматоскопія, діагностика шкірних висипань. Лікування призначається в індивідуальному порядку, грунтуючись на анамнезі пацієнта і результати лабораторних досліджень.

Мне этого врача порекомендовала свекровь. Врач действительно отличный специалист. Диагностика прошла очень быстро, я думала будет дольше.
Алена
Ходили с парнем на приём к данному врачу(беспокоили раны по всему телу), парень очень переживал, но врач очень спокойная, знающая, назначила грамотное и недорогое лечение и все прошло! Спасибо !

• 1995 p. — Харківський національний медичний університет, спеціальність «Лікувальна справа».

Лікар-дерматолог надає послуги

• прийом дітей і дорослих;
  • лікування та діагностика захворювань шкіри, і захворювань, що передаються статевим шляхом;
  • дерматоскопія;
  • видалення папілом, бородавок, родимок, гемангіом, фібром шкіри, на століттях, шкірі, тулуб;
  • видалення кондилом на статевих органах;
  • видалення контагіозного молюска.

Лікар-дерматолог займається лікуванням захворювань:

• дерматит;