Ткаченко Світлана Григорівна

Невролог
31 рік досвіду
Лікар вищої категорії
Лікар-невролог, спеціалізується на прийомі хворих з порушеннями функцій головного мозку та прилеглих судин. Проводить термінову госпіталізацію пацієнтів з інсультом, займається профілактичною роботою з метою попередження нападів у людей похилого віку. Спостерігає хворих з синдромом Альцгеймера, робить прогноз розвитку патології. Призначає лікування при ВСД і невритах. Також Світлана Григорівна володіє технікою мануальної терапії і керує сеансами лікувальної фізкультури.

Наталыя
Прекрасный врач, помогла моему отцу в критической ситуации. Благодарим ее всей семьей.
Варвара
Мать была у нее на лечении. Через несколько недель приема назначенных препаратов наступило улучшение состояния
Недавно обращались за помощью к Светлане Григорьевне. Порадовало приветливое отношение, внимание, которое было нам оказано. Несмотря на множество наших вопросов, была спокойна, все подробно рассказала и составила лечение. Спасибо большое, побольше б таких врачей!!!

Лікар-невролог надає послуги

• консультація;