Сусак Каміла Імтіазовна

Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Лікар другої категорії
Лікар займається діагностикою та лікуванням гінекологічних хвороб. Виконує кольпоскопію, ультразвукове дослідження органів малого таза і черевної порожнини, молочних залоз і щитовидної залози. Проводить радіохвильове лікування ерозії шийки матки. Приймає пацієнток з передменструальний синдром, молочницею, ендометріоз і клімактеричним синдромом.

Марина Н.
Була сьогодні на прийомі: все пройшло досить легко і комфортно. Спеціаліст зуміла пояснити все лаконічно: з твердою впевненістю можу стверджувати, що компетентна у своїй справі. Побільше б таких відкритих і чуйних лікарів! Рекомендую!
Володя
Лікар сподобався саме тим, що дуже зрозуміло мені все розповіла і пояснила яка у мене проблема. Була у лікаря перший раз, і залишилася у захваті від роботи фахівця. Цього спеціаліста, мені рекомендували пацієнти, які вже були у лікаря.

• 2015 р. — Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, спеціальність: лікувальна справа.
  • 2015-2018 р. — інтернатура на базі Перинатального центру і Київського міського центру репродуктології.

Курси для підвищення кваліфікації

• «Сучасні досягнення науки в медичній практиці», (2019)
  • ТУ «Основи гістероскопії та лапароскопії»
  • «Актуальні питання репродуктивної медицини»
  • «Практичні питання в урології, взаємодія репродуктолога та уролога при проведенні програм ДРТ»
  • «Планування сім'ї, збереження репродуктивного потенціалу»
  • «Актуальні питання збереження соматичного та репродуктивного здоров'я»
  • «Сучасне акушерство – довгий шлях до досконалості»
  • «Інтимна косметологія»

• Асоціація Акушер-Гінекологів Українська

Гінеколог, УЗД-спеціаліст надає послуги

Консультативний прийом УЗД органів малого тазу УЗД молочних залоз УЗД щитовидної залози УЗД нирок та сечового міхура УЗД органів черевної порожнини Естетична та оперативна гінекологія Кольпоскопія Гістероскопія Лапароскопія Радіохвильове лікування шийки матки Підбір контрацептивів