Станковский Ігор Михайлович

Дерматолог
лікар другої категорії
Лікар займається виявленням та лікуванням захворювань шкіри, нігтів та волосся. Приймає пацієнтів (дорослих та дітей) з грибковими, вірусними, інфекційними та алергічними шкірними висипаннями. Лікує вугровий висип, педикульоз, екзему, кропив'янку, набряк Квінке та псоріаз. Для уточнення діагнозу призначає лабораторні аналізи та дерматоскопію.

Станковский Игорь Михайлович
Від прийому тільки позитивні враження. Все пройшло дуже добре. Лікар досвідчений, добре ладнає з дітьми. Абсолютно ніяких зауважень немає. Якщо буде потрібно, то знову звернемося до нього. Лікування допомогло. Все супер!
Станковский Игорь Михайлович
Дуже хороший лікар, професіонал своєї справи! Добре все пояснив, призначив те що потрібно, ніяких зайвих процедур і аналізів. Задоволена прийомом, а що найбільше радує, це те що він вміє ладнати з дітьми. Спеціаліста рекомендую!

• 2013 р. закінчив лікувальний факультет Одму
  • 2013 — 2015 р. — пройшов інтернатуру за спеціальністю "Дермато-венерологія" на базі Обласного ШкірноВенерологічного Диспансеру м. Одеса

• 2019 р. — курси підвищення кваліфікації "Дерматоскопія"
  • 2020 р. — Присвоєно 2 категорії на базі військово-медичної академії м. Київ