Сорокін Ігор Володимирович

Онкохірург, УЗД-фахівець
Лікар другої категорії
Доктор Сорокін Ігор Володимирович спеціалізується на онкології, хірургічної онкології і діагностиці ракових опухолей.Консультірует пацієнтів з профільних питань, досліджує різні хірургічні способи боротьби з раком. Спеціалізується на терапії ракових клітин, активно бореться з метастазами. За допомогою ультразвукової діагностики встановлює наявність пухлин і лікує їх.

Квалифицированный специалист, врачей таких есть не много ,доктор от Бога.
Стас
23 травня '17р.
Отличный врач, большой профессионал в своем деле.Ещё и очень отзывчивый человек.
10 травня '17р.
Об этом враче могу сказать только положительное)Очень культурный доктор и всегда подскажет что делать)Уже не первый раз у него на приеме)
Екатерина
Мы рады, что попали в руки такого грамотного, тактичного врача как Игорь Владимирович Сорокин. Уверена, что он нам сможет помочь и спасти.

• Донецький державний медичний університет ім. М. Горького.

• курси з невідкладної хірургії органів черевної порожнини;
  • науково-практична конференція з міжнародною участю «Малоінвазивні технології в хірургії органів грудної та черевної порожнини».