Соколюк Уляна Анатоліївна

Дерматолог, венеролог
Лікар спеціалізується на виявленні та комплексному лікуванні шкірних і венеричних патологій. Приймає пацієнтів з акне, псоріаз, атопічний дерматит, себорейний дерматит, розацеа, педикульозом, герпесом, грибковими захворюваннями шкіри і нігтів. В роботі використовує сучасні та традиційні методики.

Яцик Марія
Мені дуже сподобався професійний та позитивний підхід лікаря. Я прийшла з діагнозом після відвідин іншої клініки, з певною тривогою. Лікар мене заспокоїла, сказала, що все в порядку і призначив мені курс лікування. Зараз значно краще.
Рима
Все сподобалось, відмінна фахівець. Вона дала поради і рекомендації. Можу особливо відмітити уважність фахівця. Вона відповіла на всі поставлені запитання. Діагностувалв все точно, та призначила ефеквтине лікування. Зараз значно краще.

• 2006-2012 рр. — Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця.
  • 2012-2013 рр. — інтернатура за спеціалізацією: дерматовенерологія Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика.
  • 2018 р. — курс "Дерматоскопія новоутворень шкіри" при Інституті Дерматокосметології Доктора Богомолець.
  • 2019 р. — курс "Лазери в естетичній медицині та дерматології" при Інституті Дерматокосметології Доктора Богомолець.
  • 2019 р. — курс «Дерматоскопічні аспектів загальній дерматології» при Інституті Дерматокосметології Доктора Богомолець.
  • 2020 р. — тематичне вдосконалення: «Дерматоонкологія в практиці лікаря дерматовенеролога» при Національній медичній академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика.

• Член Української асоціації лікарів дерматовенерологів і косметологів.
Схожі спеціалісти:
Сімейний лікар, дерматовенеролог