Дмитренко Інга Василівна

Невролог
Лікар вищої категорії
Лікар дитячий невролог з 30-річним стажем роботи, спеціаліст вищої категорії. Записатися на консультацію до Дмитренко Інги Василівни рекомендується при підозрі на розлад роботи нервової системи центрального або периферичного відділів. Доктор надає допомогу пацієнтам із затримкою психічного розвитку, займається реабілітацією після травм з неврологічним дефіцитом. Крім того, Дмитренко Інга Василівна навчає молодих батьків правилам спілкування, догляду за дітьми, що мають особливості розвитку ЦНС. Запідозрити патологію у дитини можна на підставі наступних клінічних симптомів - мізерна емоційність, загальмованість, зациклення на певному предметі, відсутність інтересу до навколишнього світу, неуважність, плаксивість, дратівливість, порушення / уповільнення мовного розвитку, відставання малюка в фізичному розвитку (недобір маси тіла, невиконання навичок, властивих дітям даного віку).
Лікар працює в клініках:
Київ пр-т Лобановського, 17 (пов. 3, праве крило) р.Солом'янський

Профессионал в своем деле и человек очень порядочный.
Николай
Хороший специалист, помогла мне после травмы головы. Сейчас редко встретишь таких врачей как Инга Васильевна. Огромное спасибо за лечение.
Инесса
Спасибо этому врачу за лечение нашего ребенка. Были серьезные проблемы с нервной системой.
Врач от бога. С большим опытом. Очень помогла нашему ребенку.
У нашей малышки с рождения есть нарушения в нервоной системе, поэтому уже не один год обращаемся к невропатологам. Одним из лучших для нас является Инга Васильевна, которой удалось подобрать нужную терапию для ребенка. Я очень благодарна за это Инге Васильевне.
Считаю, что Инга Васильевна – крестная мама моей малышки. Она ее спасла, выходила и продолжает наблюдать. Моя благодарность ей не знает границ!
Алексей
Опытный доктор, все доходчиво объяснила, спасибо ей огромное!
Маргарита
Ребенок хорошо принял помощь доктора. Советую этого специалиста.
Руслана И.
Консультация была полная, все мне рассказали, доступно и понятно. Большая благодарность опытному врачу.

• Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця.

Лікар-невролог надає послуги:

• консультативний прийом;
  • навчання батьків правильному спілкуванню, поводженню з дітьми, які мають неврологічні порушеннями;
  • оцінка психоневрологічного стану;
  • контроль за нейропсихіологічним розвитком;
  • рання діагностика захворювань нервової системи;
  • лікування дисфункції центральної, периферичної НС.

Лікар-невролог займається лікуванням захворювань:

• безсоння;
  • сколіоз;
  • генетична патологія (синдром Дауна);
  • розлади аутичного характеру;
  • інфекційна патологія (менінгіт);
  • токсичні ураження центральної нервової системи внаслідок підвищення білірубіну, внутрішньоутробного впливу наркотичних речовин, алкоголю та інших причин;
  • посттравматичні наслідки;
  • епілепсія;
  • гіпоксичні ураження (асфіксія під час пологів, внутрішньоутробна нестача кисню).