Сівенок Олександр Володимирович

Хірург
21 рік досвіду

Київ вул. Огіркова, 69 (заїзд з вул. Івана Виговского, 3) р.Подільський

Доктор Сивенок делал операцию моей маме, удалял варикозные узлы. Отличный специалист, не равнодушный, видно, что переживает за своих пациентов. А это сегодня не часто встречается.
Світлана
Лікар з великої літери! Зверталась не один раз, завжди допомагав
Елизавета
Александр Владимирович удалял липому на руке выжиганием изнутри лазером. Для меня эта процедура была новой и неизвестной. Совершенно безболезненно и быстро. Хирург очень внимательный и настоящий профессионал! Теперь буду рекомендовать своим родным и близким!

• 2003 - закінчив Дніпропетровську державну медичну академію за спеціальністю «Лікувальна справа».
  • 2005 – інтернатура на базі міської лікарні № 16 м. Дніпро за спеціальністю «Хірургія» (лікар хірург).
  • 2012 – отримав сертифікати з пластичної хірургії «Обличчя, кінцівок, молочної залози» на базі Національного університету охорони здоров’я України ім. П.Л. Шупика

Лікар-хірург надає послуги

• Консультація, обстеження, консервативне та хірургічне лікування. Пластична та естетична хірургія.
Схожі спеціалісти:
Онколог, онкодерматолог, онкохірург
Дитячий хірург, дитячий уролог, хірург, хірург-ендокринолог