Шумільский Дмитро Сергійович

УЗД-фахівець
Доктор Шумільскій Дмитро Сергійович спеціалізується в області УЗ-дослідження. Лікар надає послуги вивчення стану периферичних судин рук і ніг, виявлення патологій або захворювань внутрішніх органів (печінки, нирок та інших органів), обстеження органів сечовидільної системи та щитоподібної залози. Також фахівець надає послуги УЗ-дослідження вагітних.

Шумильский настоящий профессионал и позитивный человек! Работает спокойно, уверенно проводит исследование. Вам стоит обратиться к нему – точная обработка данных УЗИ вам обеспечена.
Юрий
У Шумильского не существует сложностей интерпретации результатов УЗИ. На личном примере убедился, что выписанное им заключение может иметь решающее значение при постановке диагноза.
Гавриленко Наталія
12 травня '22р.
Дмитро Сергійович компетентнний спеціаліст, вічливий, позитивний, уважний. Я рада, що потрапила до нього. Він мені дуже допоміг. Раджу його іншим.
Дмитрий Сергеевич— профи.Очень внимателен, отзывчив.Всегда поддержит дельным советом,добрым словом, а это не маловажно.

• Запорізький державний медичний університет, спеціальність "Лікувальна справа" (2002-2008 рр.)
  • Інтернатура: на базі кафедри хірургії та малоінвазивних технологій Запорізької медичної академії післядипломної освіти (2008-2011 рр.)

• 2013 р. курси первинної спеціалізації за фахом "Ультразвукова діагностика" на базі кафедри променевої діагностики Запорізької медичної академії післядипломної освіти
  • У 2013 р. участь в засіданні Українського допплерівського клубу — цикл лекцій і майстер-клас "Діагностика, анатомо-гемодинамический варіанти захворювань вен нижніх кінцівок і їх хірургічне лікування"
  • 2015 р. — курси інформації і стажування за темою "Основи доплерографії" (Український Допплеровский клуб)