Шипот Галина Миколаївна

УЗД-фахівець
Лікар виконує комплексне ультразвукове дослідження органів черевної порожнини та заочеревинного простору. Проводить УЗД кульшових суглобів у дітей, УЗД м'яких тканин, щитовидної залози, сечового міхура і органів мошонки. За допомогою ультразвукового устаткування також досліджує слинні залози, вилочкової залози і периферичні лімфатичні вузли.

Специалист очень хорош, приятний, нам все верно диагностировала, посоветую друзьям.С ребенком легко вошла в контакт.
Ярослава
Перед приемом ортопеда делали УЗИ тазобедренных суставов. Диагностику проводил очень приятный и молодой специалист. Улыбчивая, ребенок вел себя спокойно, не испугался. Посмотрела быстро, сказала проблем не обнаружено.
Лера
Очень внимательный и компетентный врач
Вадим Семчук
25 квітня '21р.
Пречудовий специаліст! Компетентна, вискоерудована, уважна. Одна із найкращих. Ми дуже задоволені, що потрапили до неї з дитиною. Були певні нюаеси в здоров'і, і вона усе дуже добре побачила і пояснила.

• 2010 р. — Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького.

• курси спеціалізації по ультразвуковій діагностиці;
  • пройшла учбовий курс школи штудерной ультразвукової діагностики: "Комплексне ультразвукове обстеження новонароджених: свідчення, методика, терміни проведення, протоколи, клінічні випадки" під керівництвом доц. кафедри неонатології ХМАПО, к.м.н. Закревского А.М.;
  • постійний учасник тематичних конференцій і форумів.