Барська Катерина Сергіївна

Рентгенолог
21 рік досвіду
лікар вищої категорії
Лікар-рентгенолог вищої кваліфікаційної категорії, спеціалізується на проведенні магнітно-резонансної та комп'ютерної томографії. Катерина Сергіївна розбирається в функціональному будову органів і систем, працює на сучасному обладнанні, на підставі отриманих даних видає висновок про наявність чи відсутність захворювання.

Лікар працює в клініках:
Київ вул. Ризька, 1 м.Дорогожичі103м.Сирець124м.Шулявська269

Алена
Екатерину Сергеевну мне посоветовали знакомые. По состоянию здоровья нужно было проходить магнитно-резонансную терапию. Очень я боялась этой процедуры (не могу находиться в замкнутом пространстве). Подход врача мне помог, я свободно перенесла процедуру.
Владислав
Супер лікар

• 1997 р. - 2003 р. - Запорізький державний медичний університе, спеціальність "Лікувальна справа"

• 2003 р. - 2004 р. - Запорізька медична академія післядипломної освіти інтернатура за спеціальністю "Рентгенологія"
  • 2008 р. - "Тематичне удосконалення з комп‘ютерної томографії", Академія післядипломної освіти їм. Шупіка
  • 2017 р. - Отримання вищої кваліфікаційної категорії, Міністерство охорони здоров‘я
  • 2020 р. - "Тематичне удосконалення з рентгенології", Запорізька державна медична академія післядипломної освіти
  • 2021 р. - "Тематичне удосконалення з питань МРТ в нейрорадіології", Запорізький державний медичний університет

• асоціація радіологів України
  • Європейська асоціація радіологів

Лікар-рентгенолог надає послуги

• Консультації з приводу вибору методу та виду дослідження. Обговорення результатів дослідження
  • Рентгенографію
  • Комп'ютерну томографію