Савенков Олег Юрійович

Пластичний і реконструктивний хірург, мамолог, онколог
лікар другої категорії
Лікар спеціалізується в області хірургії, мамології та онкології. Займається виявленням і терапією онкологічних патологій. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю, бере участь в міжнародних конференціях і семінарах. Входить до складу Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів.
Консультація

Знаю о докторе, как о Боге красивой груди.А мне он удалил больную грудь.И,думаю,продлил жизнь.Спасибо! За умение убедить и за правду.
Здравствуйте, хочу оставить свой отзыв о докторе Савенкове Олегерьевиче. Доктор подарил мне невероятно красивую грудь, с ровными, красивыми, невидимыми швами. Зная большой опыт этого доктора в аугментации груди я полностью доверилась ему в выборе формы имплантов и размера. И ни разу не пожалела! Всем рекомендую доктора Олега Юрьевича !!!
Анастасия
Настоящий профессионал, врач с золотыми руками! Спасибо Вам огромное за осуществление мечты иметь красивую грудь!
Анастасия
16.11.2018 Савенко Олег Юрьевич осуществил мою мечту иметь красивую грудь! Врач от Бога, профессионал своего дела, золотые руки и действительно высококвалифицированный специалист! Очень внимательный и добрый врач, операция, перевязки, консультации все на высшем уровне! Спасибо Вам огромнейшее!

• 2005 p. — Дніпропетровська державна медична академія.

• 2012 p. — Запорізька медична академія післядипломної освіти, спеціальність «Онкохірургія».
  • 2011 р. — курс по реконструктивної хірургії молочної залози. Республіканський клінічний онкодиспансер РФ. м. Казань;
  • 2014 р. — курс з пластичної та реконструктивної хірургії молочної залози. ГМД їм Богомольця. м. Київ;
  • 2016 р. — курс по реконструктивної мікрохірургії молочної залози. (CME) School of Medicine (San Juan Campus). Іспанія. м. Аліканте;
  • 2016 р. — курс європейської школи по мікрохірургії, хірургічної онкології і реконструкції молочної залози. European school of reconstructive microsurgery «European Master's degree in surgical oncology, reconstructive and aesthetic breast surgery»;
  • 2016 p. — стажування по лімафадеме у проф. Жуаме Масія. SANT PAU м. Барселона Іспанія 2017 р. курс підвищення кваліфікації реконструктивна і пластична хірургія. Hospital de la santa creu SANT PAU м. Барселона Іспанія;
  • 2017 p. — курс по реконструктивної хірургії молочної залози аутологічними клаптями. (CME) Pius Branzeu Center м. Тімішоаре. Румунія;
  • 2017 p. — участь в 26 всесвітньому конгресі з лимфологии;
  • стажування у проф. Жуаме Масія з реконструктивної мікрохірургії молочної залози при лімфадемой і раку молочної залози із застосуванням.

• член в Вовсеукраінской асоціації пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів (ВАПЕРХ);
  • член асоціації міжнародного товариства естетичних і пластичних хірургів (ISAPS ).