Самоткан Оксана Василівна

Сімейний лікар, рентгенолог, пульмонолог
Лікар вищої категорії
Лікар-рентгенолог, лікар загальної практики - сімейної медицини, пульмонолог вищої категорії. Проводить професійний огляд пацієнтів, спірографічне обстеження, робить пункції плевральної порожнини, приймає пацієнтів з патологією органів дихання. Займається діагностикою та лікуванням бронхів, легенів, плеври. Для отримання достовірної інформації про захворювання визначає методи лікування, за допомогою високоякісного обладнання дихальної системи різної етіології.

Аннет
Лікар вникнула в суть проблеми, пояснила причини порушень і призначила грамотне лікування. Протягом місяця моя проблема вирішилася. Дуже рекомендую!
Владимер
У мене був жахливий бронхіт. В ночі так кашляла, що не могла заснути. За рекомендацією, вирішила звернутися до цього лікаря. Вона мене послухала, відправила на рентген, після чого виставила діагноз. Лікування вже допомогло. Дякую!

• 2005 р. — Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, спеціальність "Лікувальна справа".
  • 2007 р. — Національну медичну академію післядипломної освіти імені п. Л. Шупика, спеціальність "Загальна практика — сімейна медицина".
  • 2011 р. — Національну медичну академію післядипломної освіти імені п. Л. Шупика, спеціальність "Пульмонологія".
  • 2017 р. — Національну медичну академію післядипломної освіти імені п. Л. Шупика, спеціальність "Рентгенологія".