Салхи Уссама

Стоматолог-ортодонт
Лікар стоматолог-ортодонт, спеціалізується на виправленні неправильного прикусу. Веде прийом дітей. Займається установкою сучасних брекет-систем: лінгвальних, сапфірових, керамічних. Виправляє прикус за допомогою спеціальних пластин. Відвідує спеціалізовані навчальні курси, удосконалює свої навички.

Вероника
У меня дочка-подросток комплексовала из-за того, то зубы неровно выросли. Пошли к доктору Салхи, он провел диагностику и подобрал оптимальный в это случае вариант выравнивания. Прошел год нашего с ним сотрудничества – доча уже вовсю сияет улыбкой. А это о многом говорит.
Хочу выразить благодарность доктору Салхи за качественную помощь. Такой внимательный специалист. Знает много и работает очень профессионально и чисто. Обратилась к нему по рекомендации сотрудницы, а теперь и сама всем его советую.

• 2010 р. — стоматологічний факультет в Українській медичній стоматологічній академії, м. Полтава;
  • 2012 р. — клінічна ординатура за спеціальністю «Ортодонтія» в Українській медичній стоматологічній академії, м. Полтава;
  • з 2012 р. — аспірантура на кафедрі пропедевтики та ортопедичної стоматології та ортодонтії НМУ імені О. О. Богомольця;

• 2014 р. — курс «Лінгвальна техніка»;
  • 2013 р. — сертифікаційний майстер-клас використання системи невидимих кап «Easy Align». Самолігуючі брекет-системи;
  • Курс "Незнімна ортодонтична техніка;
  • Курс "Фотозйомка в ортодонтії;
  • Курс "Цефалометричний аналіз".