Ізадхах Фаршад

Стоматолог
главный врач
Лікар другої категорії
Кандидат медичних наук
Лікар-стоматолог, проводить консультативний прийом пацієнтів, огляд ротової порожнини, лікування та видалення зубів. Володіє навичками дентальної імплантації, здійснює бюгельне і незнімне протезування. Відвідує курси підвищення кваліфікації, тематичні конференції, удосконалює навички роботи.

Ярик
Я давно наблюдаюсь у этого врача. Первый раз попал к нему с жуткой болью, с того времени систематически посещаю доктора для плановой чистки и осмотра зубов. Специалист все аккуратно и качественно делает, я ему полностью доверяю свою улыбку.

• 2007 р. — Національний медичний університет імені О. О. Богомольця;
  • 2010 р. — інтернатура за спеціальністю «Стоматологія» на базі НМУ імені О. О. Богомольця;
  • 2011 р. — спеціалізація з хірургічної стоматології на базі Української військово-медичної академії;
  • 2013-2015 рр. — клінічна ординатура на базі кафедри хірургічної стоматології та щелепно-лицьової хірургії НМУ імені О. О. Богомольця.

• 2015 р. — курси підвищення кваліфікації за спеціальністю «Стоматологія»;
  • 2015 р. — спеціалізація з терапевтичної стоматології на базі Української військово-медичної академії;
  • 2016 р. — спеціалізація з «Організація та управління охорони здоров'я»;
  • 2016 р. — курси підвищення кваліфікації з спеціальності "Хірургічна стоматологія". Присвоєння ІІ кваліфікаційної категорії.