Пристая Євген Вікторович

Хірург
Лікар займається лікуванням захворювань хірургічного профілю. Лікує гострий апендицит, жовчокам'яна хвороба, геморой, анальні тріщини, пахові грижі, врослий ніготь. Спеціалізується на видаленні доброякісних новоутворень м'яких тканин. В роботі використовує традиційні і сучасні методики.

Helena Sadaeva
Одного разу у мене з'вилися болі внизу живота, і я потрапив на прийом до цього лікаря. Як виявилося у мене діагностували гострий апендицит. Лікар професійно провів операцію. Післяопераційний період протікав без ускладнень. Рекомендую!
Кирилл_М
Чудовий фахівець, та дуже доброзичлива людина. Одного разу лікувалися у цього фахівця. Хоч він і молодий, але досвіду у нього хоч відбавляй. Дуже кваліфікований та компетентний спеціаліст! Дякую Вам, за все, що ви для мене зробили!

• 2017 р. — закінчив Національний Медичний Університет ім. Богомольця за спеціальністю лікувальна справа.
  • 2020 р. — закінчив інтернатуру в ІПО НМУ ім. О. О. Богомольця з загальної хірургії.

• 2018 р. — інтенсивний курс "Лапароскопічної гінекології", м. Київ.
  • 2018 р. — майстер-клас "School of communication with the patient", м. Київ.
  • 2018 р. — конференція "Баріатрія сьогодні. Хірургічне лікування ожиріння", м. Одеса.
  • 2019 р. — участь у конференції "World IBD Day: Ukraine 2019" м. Київ.
  • 2019 р. — науково-практичний семінар "Компоненти програми прискореного відновлення після хірургічних втручань (ERAS) в клінічній практиці, м. Київ.
  • 2019 р. — міжнародний семінар "Imaging in assessing response to cancer therapy", м. Київ.
  • 2020 р. — інтенсивний курс радіології для клініцистів "Гепатобіліарна ділянку", м. Київ.
  • 2020 р. — "Перша школа доказової медицини", м. Київ.

Лікар-хірург надає послуги

• хірургічне лікування: жовчнокам'яна хвороба, гострий апендицит, пахові грижі та грижі передньої черевної стінки, первинна хірургічна обробка ран м'яких тканин, видалення сторонніх тіл, лікування оніхокриптоз (вросли нігтя);
  • видалення ліпом м'яких тканин і атером, хірургічне лікування геморою, гострого парапроктиту, анальних тріщин, анальних та періанальних свищів;
  • консервативна терапія геморою, анальних тріщин, неспецифічних запальних захворювань ШКТ;
  • поліклінічний прийом пацієнтів.

Лікар-хірург займається лікуванням захворювань

• ліпома м'яких тканин;
  • атерома м'яких тканин;
  • оніхокриптоз;
  • пахові грижі;
  • грижі передньої черевної стінки;
  • жовчнокам'яна хвороба;
  • гострий апендицит;
  • сторонні тіла м'яких тканин;
  • рани м'яких тканин;
  • геморой;
  • анальна тріщина;
  • гострий парапроктит;
  • нориці прямої кишки;
  • пілонідальна хвороба (епітеліальний куприковий хід);
  • виразковий коліт;
  • хвороба Крона.
Схожі спеціалісти:
Спеціаліст з загальної та лапароскопічної хірургії та онкології, лікар УЗД, хірург, проктолог, онколог, мамолог
Андролог, Сексолог, УЗД фахівець, уролог-хірург
Судинний хірург, хірург, флеболог