Поронік Віта Іванівна

Рентгенолог
Лікар-рентгенолог спеціалізується на променевої діагностики захворювань і пошкоджень внутрішніх органів і їх систем. Поронік В.І. проводить МРТ-дослідження стану головного і спинного мозку, своєчасно виявляючи можливі патології, обстеження суглобів, органів малого таза і черевної порожнини. Надає послуги ангіографії, а також проводить УЗД-діагностику стану магістральних судин голови та шиї.

Вита Ивановна профессионал своего дела! Огромное Вам спасибо за качественно выполненную работу!
Віталій
02 травня '16р.
У лікарів були сумніви при постановці мені діагнозу. Поронік провела дослідження, виписала висновок, що дозволило встановити остаточний діагноз, без сумніві вона чудовий діагност.

• Запорізький Державний Медичний Університет (2003-2009 рр.), Медичний факультет, спеціальність — лікувальна справа
  • Інтернатура: на базі кафедри променевої діагностики Запорізької медичної академії післядипломної освіти (2009-2011 рр.), За фахом радіологія

• У 2011 р.- курси спеціалізації з рентгенології на базі кафедри променевої діагностики Запорізької медичної академії післядипломної освіти
  • У 2014 р.- пройшла курси спеціалізації з ультразвукової діагностики н