Підвисоцький Олександр Васильович

Ендоскопіст, хірург
Лікар першої категорії
Лікар, Підвисоцький Олександр Васильович. Учасник Асоціації ендоскопістів України. Використовує всі сучасні методи ендоскопічних досліджень: діагностичну і лікувальну ендоскопію, проводить забір матеріалу для гістологічного і цитологічного дослідження, ендоскопічну біопсію, робить тести на Helicobacter Pylori. Лікар Підвисоцький Олександр Васильович детально роз'яснює незрозумілі для пацієнта моменти, дає рекомендації.

tanusha
Проходила обстеження у Олександра Васильовича. дуже професійний спеціаліст. Досить неприємну процедуру провів максимально комфортно. Мені це дуже сподобалося. Тепер для мене просто не існує інших спеціалістів. Щиро вдячна!
Один з кращих лікарів, яких я знаю! Відмінний спеціаліст, та дуже добра, співчутлива людина! Якось довелося звернутися за його професійною допомогою. Все пройшло як по маслу. Лікар добре виконав маніпуляцію, та надав рекомендації. Дякую!

• Національний медичний університет імені О. О. Богомольця.

• 2010 р. — курс з ендоскопії.

• Учасник Асоціації ендоскопістів України.
Схожі спеціалісти:
Андролог, Сексолог, УЗД фахівець, уролог-хірург