Петрусенко Оксана Павлівна

Дерматолог
Проводить консультативний прийом пацієнтів, дерматоскопію, здійснює лікування дерматологічних захворювань, видалення новоутворень шкіри радіохвильовим методом.

Віктор
Все сподобалося! Спеціаліст дійсно хороший, лікування почало допомагати уже на наступний день. Зараз висип взагалі не помітний. Дякую!

• 2008 р. закінчила Українську медичну стоматологічну академію, медичний факультет, спеціальність "Лікувальна справа";
  • 2010 р. — інтернатура на кафедрі дермато-венерології Української медичної стоматологічної академії післядипломної освіти, спеціальність "Дерматовенерологія"

• 2012 р. стажування на базі "ВІН Клінік" м. Харків (лікування псоріазу без гормонів — ремісія псоріазу на тривалий термін) Видалення новоутворень радіохвильові методом;
  • 2013 р. курси підвищення кваліфікації по дерматоскопії на базі клініки "ЄВРОДЕРМИ" (Дерматоскопія, обстеження родимок перед видаленням, діагноста новоутворень шкіри, рання діагностика меланоми).