Павук Наталія Григорівна

Невролог
Лікар вищої категорії
Лікар невролог вищої категорії. Надає послуги діагностики та лікування широкого спектру неврологічних захворювань. Закінчила Львівський національний медичний університет ім. Д. Галицького.

Зверталася до невролога, коли був сильний головний біль. Почувалася недобре деякий час. Лілія Вікторінв доправила мене на аналізи, все перевірила та знайшла причину. Зараз вже почуваю себе краще. Продовжую лікування. Це професіонал свого діла, довіряю їй.

• 2004 p. — Львівський національний медичний університет ім. Д. Галицького, медичний факультет;
  • 2005 p. — Національна медична академія післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика, кафедра неврології № 2 (на базі КМКЛ № 12), інтернатура;
  • 2007 p. — Національна медична академія післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика, кафедра неврології № 2 (на базі КМКЛ №12), клінічна ординатура за спеціальністю неврологія.