Пархоменко Богдан Леонідович

Невролог, Функціональний діагност
Доктор Пархоменко Богдан Леонідович спеціалізується в області неврології, проводить функціональне діагностування. Має другу кваліфікаційну категорію. Застосовує методику дуплексного сканування судин, артерій, яремних вен. Консультує пацієнтів, розшифровує результати діагностики. Активний учасник наукових конференцій.

Алексей
11 травня '18р.
Хороший специалист. Точно поставил диагноз, выписал граммотное лечение. Дал рекомендации профилактики.
Романько Виктор
Побольше бы таких специалистов, как Богдан Леонидович. Большое спасибо.
Ира
23 травня '17р.
Очень хороший специалист.Поставил правильный диагноз и дал рекомендации.Очень благодарна!!!
Григорий
Быстро и верно поставил диагноз, сейчас прохожу лечение, всем доволен
Георгий
Рекомендую. Отличный невролог!

• 2007 р.- Національний медичний університет УАНМ (м. Київ), факультет лікувальна справа.

• Спеціалізація з неврології на кафедрі неврології НМУ ім. О. О. Богомольця на базі Київської міської клінічної лікарні №4, спеціалізація з фізіотерапії на базі НМАПО ім. П. Л. Шупика МОЗ України ;
  • Курс тематичного удосконалення на теми «Актуальні питання неврології», «Нейродегенеративні захворювання нервової системи»;
  • 2013 р. — спеціалізація з функціональною діагностикою на кафедрі кардіології та функціональної діагностики НМАПО ім. П. Л. Шупика МОЗ України .