Овечкін Денис Вячеславович

Дитячий хірург, уролог, колопроктолог
лікар вищої категорії
кандидат медичних наук
Завідувач курсом дитячої хірургії МІ СумДУ.
Викликати лікаря додому
Лікар спеціалізується на терапії захворювань промежини, включаючи пряму кишку, товстий і тонкий кишечник. Проводить комплексне лікування анальних тріщин, видаляє поліпи. Спеціалізується на хірургічному видаленні апендициту. Приймає в плановому і екстреному порядку.

Один з найкращих дитячих лікарів, кандидат медичних наук - Овечкін Денис Вячеславович. Неодноразово зверталися до нього за допомогою. Ще один плюс як на мене - можливість викликати лікаря до дому. Щиро вдячна Денися вячеславовичу за гарну роботу.
Якщо вам потрібна консультація гарного дитячого хірурга, раджу звернутися до Овечкіна Дениса Вячеславовича. Досвід роботи близько 20 років, індивідуальний підхід до кожного пацієнта це далеко не повний список переваг даного лікаря.
Дитячий Лікар з великої літери. Вчасно надав висококваліфіковану допомогу. Після операції був дуже уважний до дитини . Вміє знайти підхід до маленьких пацієнтів. Дякуємо Овечкіну Денису Вячеславовичу і відчуваємо гордість за те, що в нас в країні є такі лікарі.
Інна
Професіонал з великої літери - Овечкін Денис Вячеславович. Точно встановив діагноз і надав кваліфіковану допомогу! Уміє знайти спільну мову з маленькими пацієнтами! З вдячністю, мама Інна і Полінка.

• 2001 р.- Медичний факультет Сумського державного університету.

• Майстер-клас "Хірургія вроджених вад у дітей" в рамках всесвітнього руху "Лікарі без кордонів", 2018.
  • Курси підвищення кваліфікації Європейської асоціації дитячих хірургів (EUPSA), 2019.
  • Стажування за кордоном: Німеччина, 2007; Індія, 2010, Велика Британія 2008, 2010; США, 2013.

• Член Всеукраїнської Асоціації дитячих хірургів.