Овчаренко Дмитро Віталійович

Нейрохірург
лікар вищої категорії
кандидат медичних наук
Спеціаліст проводить діагностику і лікування захворювань нервової системи за допомогою хірургічного втручання. Приймає пацієнтів з неврологічними синдромами, які супроводжуються розладом мови, пам'яті і мимовільними рухами. Проводить операції з видалення міжхребцевих гриж і остеосинтез хребетного стовпа.

Предстояла непростая операция по иссечению межпозвоночных грыж. Ложится под нож абы к кому не хотелось, а поиски хорошего специалиста привели к доктору Овчаренко. Дмитрий Витальевич провел операцию более чем успешно, за что очень ему благодарна.
Майя
Врач от Бога и человек замечателен!!!
Ксения
У меня был компрессионный перелом 4 позвонка поясничного отдела позвоночника. Дмитрий Витальевичь установил титановую конструкцию на 8 болтов. Я была парализована. На сегоднешний день я хожу, спина не беспокоит. Все позади. Овчаренко добр и внимателен к своим пациентам. Спасибо ему.

• 1995 p. — Дніпропетровський медичний інститут.

• 2009 p. — Аспірантура НДІ нейрохірургії імені академіка А.П. Ромоднова АМН України;
  • 2006 p. — IV З'їзд нейрохірургів Росії, м. Москва (Росія);
  • 2007 p. — XIII З'їзд нейрохірургів Європи, м. Глазго (Великобританія);
  • 2008 p. — IV З'їзд нейрохірургів України, м. Дніпро;
  • 2010 р. — Науково-практична конференція з нейрохірургії, м. Партеніт;
  • 2011 p. — Науково-практична конференція з нейрохірургії, м. Судак.

• асоціація нейрохірургів України;
  • асоціація нейрохірургів Дніпропетровської області.