Островський Андрій Ярославович

Хірург
лікар вищої категорії
Викликати лікаря додому
Лікар займається лікуванням різних захворювань хірургічними методами. Виконує розтин та лікування гнійників, операції при врослому нігті. Спеціалізується на радіохвильової хірургії в проктології. Проводить видалення кліща та чужорідних тіл з м'яких тканин. Виїжджає додому до пацієнтів.

Ольга Ивановна
Обращалась к Андрею Ярославовичу за помощью. Это очень грамотный врач, знающий все нюансы. Очень мне помог начать новую жизнь, провел операцию. Теперь мои ноги гораздо здоровее, чувствую себя лучше. Большое спасибо такому замечательному специалисту. Теперь буду обращаться только к нему.

• 2004 - Тернопільська Державна медична академія ім.І.Я.Горбачевського
  • 2006 - інтернатура по «загальної хірургії»
  • 2016 - Організація і управління охороною здоров'я

• 2008р. - Курси інформації і стажування на базі відділення кістково-гнійної хірургії Житомирської обласної лікарні ім. Гербачевського.
  • 2010р. - Цикл ТБ лапароскопічні та інші малоінвазивні технології в хіругія і гінікологіі.
  • 2013. - Курси інформації і стажування з онкології в Житомирському обласному онкологічному диспансері.
  • 2014. - ТУ сучасні малоінвазивні методики в флебології.
  • 2015р. - теоретична і практичний курс '' Лазеротерапія судин і судинних утворень ".
  • 2015р. - Теоретичний і практичний курс «СО2-лазер в хірургії та гінікологіі»
  • 2016р. - ТУ Пластична хірургія особи.
  • 2017р. - ТУ пластичної та реконструктивна хірургія молочної залози
  • 2017 - Теоретичний і практичний курс: Ліпоаспірація, липофилинг, ліпографтінг, мікро- і наноліпографтінг обличчя і тіла.
  • 2017р. - майстер-клас Motiva breast implants в практиці пластичного хірурга.
  • 2017р. - Дмплом учасника Науково - практичної конференції з міжнародною участю «Актуальні питання сучасної хірургії»
  • 2018р .- «Актуальні питання дерматоонкології».
  • 2018р - Українська Американська форум живий хірургії »Місце малоінвазивних втручань в сучасній колопроктології та урології».

Лікар надає послуги

• Радіохвильова хірургія в проктології
  • Виконання амбулаторних хірургічних і проктологічних маніпуляцій і операцій
  • Розтин і лікування гнійників, гідраденіти, панариция
  • Виконання блокад в хірургії та проктології
  • Первинна хірургічна обробка ран
  • Видалення кліща і чужорідних тіл з м'яких тканин
  • Операція при врослому нігті
  • Консультація складних пацієнтів з гострою та хронічною хірургічної і проктологічній патологією, уточнення діагнозу, супровід на стаціонарне лікування
  • Виїзд до пацієнта додому в районі обслуговування