Осипчук Дмитро Сергійович

УЗД-фахівець
УЗД-діагност, проводить обстеження всього організму для виявлення патологічних вогнищ. Надає консультативні послуги з діагностики захворювань гінекологічного профілю, проводить дослідження молочних залоз, очеревини, органів сечовивідної системи і малого таза, лімфатичної системи. Кваліфікація Осипчук Дмитра Сергійовича дозволяє розпізнати розвиток захворювань щитовидної та передміхурової залоз, печінки, судин, нирок, сечового міхура

Алла
Врач Осипчук Дмитрий Сергеевич не первый раз помогает мне. Он всегда видит первичные отклонения в органе. Благодаря его профессионализму мне удалось избежать обострения большинства заболеваний. Если вам не могут поставить диагноз, обращайтесь к Дмитрию Сергеевичу, он обязательно поможет.
Маша
Врач Осипчук Дмитрий Сергеевич помогает всем, вне зависимости от их положения. Это специалист с огромным сердцем. Я очень ему благодарна за своевременно оказанную помощь. Вы предотвратили развитие настоящей катастрофы. Это просто невероятный человек, который все объясняет и комментирует. Спасибо!
Юлія
Лікар супер.Завжди все по факту,робила узи по вагітності завжди все ретельно перевіряє,нічого зайвого.І тільки він завжди мене заспокоює навіть коли буда у іншого лікаря і він сильно налякав тонусом то прийшла до Дмитра Сергійовича і він заспокоїв сказав що все добре і це норма.Всі знайомі хвалять і лікарі теж знають що він завжди скаже все як є.У лікаря золоті руки та розум.Таких би спеціалістів як Дмитро Сергійович побільше!

• 2007 р. — Київський медичний університет Української асоціації народної медицини;
  • 2010 р.- інтернатура при Національній медичній академії післядипломної освіти (НМАПО) ім. П. Л. Шупика, м. Київ.