Гончарова Ірина Валеріївна

УЗД-фахівець
лікар першої категорії
Доктор Гончарова І.В. протягом багатьох років займається ультразвуковою діагностикою хвороб гінекологічного, гастроентерологічного і урологічного профілю. Також доктор проводить обстеження молочних залоз, щитовидної залози і лімфатичних вузлів

Лікар працює в клініках:
Київ вул. Ованеса Туманяна, 3 м.Лівобережна102м.Дарниця2610

Вера И.
Консультации Ирины Валериевны дорогого стоят. Точность, с какой она ставит диагноз, помогла мне избежать хирургического вмешательства. Выявили (на ранней стадии) воспаление молочной железы. Моя благодарность безгранична.

• Луганський державний медичний університет (ЛДМУ), факультет лікарська справа , 1996
  • ЛДМУ інтернатура за спеціальністю акушерство та гінекологія , 1998
  • Донецький державний медичний університет (ДДМУ), спеціалізація з УЗД , 2011

• 2021 - Фахова очно-дістанційна школа «Основи УЗД в педіатрії»; Онлайн вебінар « Сучасні діагностичні ультразвукові моделі в онкогінекології»; Х Міжнародний медичний конгрес; курс «УЗД яєчників: від норми до канцеру»;
  • 2022 - Семінар «256 відтінків сірого: ультразвукова діагностика патології молочних залоз»; V Міжнародний медичний конгрес: «Репродуктивне здоров’я : мультидисциплінарний підхід в безпреривному професійному розвітку лікарів»;
  • 2023- майстер клас «УЗД м’яких тканин»; «Патологія сечовивідної системи. Наслідки для соматичного та репродуктивного здоров’я»; «УЗД острого живота в педіатрії»

УЗД-фахівець надає послуги

• УЗД органів черевної порожнини та заочеревинного простору
  • УЗД щитоподібної залози
  • УЗД молочних та грудних залоз
  • УЗД органів малого тазу у жінок ( трансабдомінально та трансвагінально) та чоловіків (трансабдомінально)
  • УЗД лімфовузлів та м’яких тканин.