Новікова Марія Миколаївна

УЗД-фахівець
кандидат медицинских наук
Займається діагностикою роботи внутрішніх органів за допомогою ультразвуку. Має 85 друкованих праць, 3 авторських свідоцтва на винахід. У 2008 році опублікувала атлас «Ультразвукова діагностика гострих захворювань, травматичних ушкоджень органів черевної порожнини і заочеревинного простору».

Тривалий час у мене болів живіт. Звернулася до лікаря, та в свою чергу відправила на УЗД ОЧП до Марини Миколаївни. дуже задоволена її роботою. Як виявилося у мене було загострення хронічного панкреатиту. Зараз почуваю себе добре. Дякую!
Чудовий спеціаліст з глибокими знаннями у своїй сфері діяльності. Проходив у неї УЗД діагностику. Дуже задоволений її роботою та кваліфікацією (є з чим порівняти). Мені було призначене відповідне лікування. Зараз почуває себе краще.

• Первинна спеціалізація з ультразвукової діагностики з 1982 року, а потім — багаторазові цикли і тренінги удосконалення в Україні, Росії, Німеччині, Голландії.
  • У 1996 році присвоєно вчене звання Старшого наукового співробітника.