Носенко Ігор Володимирович

29 років досвіду
лікар вищої категорії
Дитячий лікар
Доктор спецталізіруется на ургентної хірургії: невідкладні хірургічні стани у дітей будь-якого віку (від народження і до 18 років), виконує лапароскопічні операції.
Запис до лікаря через сервіс Likarni.com тимчасово припинений

Відгуки пацієнтів

Олександра
20 грудня '19р.
Хочемо подякувати дитячому лікарю-хірургу Носенку Ігорові Володимировичу. У нашої доньки 15 років з'явилися болі в животику, ми викликали швидку допомогу. У лікарів виникла підозра на гострий апендицит. У державну клініку їхати не наважилися, за рекомендацією знайомих вирішили звернутися Ігоря Володимировича. І не прогадали. Спеціаліст екстра класу. Дякуємо Вам за проведене оперативне втручання.
Додати вiдгук
Оцініть лікаря за десятибальною шкалою
(відмітка "10" — найвища оцінка)
*Вказуйте номер, з якого записувались через наш сервіс
* На порталі likarni.com публікуються відгуки лише тих клієнтів, що були записані через наш сервіс

Інформація про лікаря

Освіта

• 1992 р.- Спеціальність: "Педіатрія", Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця.

Курси підвищення кваліфікації

• "Абдомінальна лапароскопія дитячого віку".