Нікіфоров Олег Анатолійович

лікар вищої категорії
кандидат медичних наук
доцент
Викликати додому
Чому я працюю лікарем? Вважаю спеціальність лікаря самою потрібною та гуманною! А наша спеціальність в майбутньому - це відновлення генофонду України в післявоєнний час.

Київ м. Вишневе, вул. Кузьми Скрябіна, 22

Немає відгуків

• У 2024 році приймав участь у15 науково-практичних заходах в т.ч. з міжнародною участю в якості учасника та доповідача.
  • Червень 2024 - Науково-практична конференція з міжнародною участю «Стан репродуктивного здоровʼя в умовах воєнного стану в Україні: проблеми та шляхи їх подолання...».
  • Червень 2024 - Конгрес урологів України.
  • Серпень 2024 - науково-практична конференція «Актуальні питання сучасної урології та урогінекології: здоров’я сімейної пари»

• Асоціація урологів України

Лікар-уролог надає послуги

• Оперативні втручання з приводу: фімозу, короткої вуздечки статевого члена, доброякісних новоутворень статевого члена, мошонки та всієї урогенітальної зони (папіломи, кондиломи, фіброми, кісти, атероми, ліпоми)
  • Варікоцеле
  • Гідроцеле
  • Сперматоцеле
  • Крипторхізму
  • Відкрита біопсія яєчок з метою діагностики чоловічого непліддя
  • УЗД органів сечостатевої системи

Лікар-уролог займається лікуванням захворювань

• Запальні захворювання сечостатевої системи в т. ч., що спричиняють інфекції що передаються статевим шляхом (уретрити, баланопостити, простатити, Везикуліти, орхіти, епідідіміти, цистити
  • Сексуальні розлади у чоловіків: порушення ерекції, прискорене сім’явилиття
  • Чоловіче непліддя
  • Порушення гормонального фону у спортсменів
  • Гіпогонадизм у підлітків та у чоловіків в андропаузі
  • Профілактичні огляди школярів, студентів та чоловіків різних вікових груп
  • Консультації чоловіків з питань контрацепції та планування сімʼї
Додаткова інформація
  • 92 наукові праці вітчизняних та закордонних виданнь